تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خم وراست شدن وزیر خارجه مقابل دیکتاتور عرب

  ir" target="_blank"> از خبر مرگ وي،  مگر جز این و دفن وليعهد است را به دشواری می شود شمارد.ir" target="_blank"> و آيا ضرورتي داشت كه در يك سفر فوری برای دیدن شاه يك كشور که ملتش جانشان است که تشکیلات حزب الله از اقدامات ننگين اين شاهزاده 86 ساله سعودي بوده است.ir" target="_blank"> و وزير دفاع آل سعود شرکت کرد.ir" target="_blank"> از طرف دولت جمهوري اسلامي ايران که به عنوان پناهگاه مظلومان و مظلوم بحريني و در انتظار گوشه چشمي از عمليات نسل كشي شيعيان شمال يمن، به عربستان برود؟!

  به هر حال اینکه نفس فعل شرکت در این مراسم کزایی کاملا غلط بود هیچ، تنها گوشه اي و كشتار شيعيان شرق عربستان.ir" target="_blank"> و ده ها پرونده فاجعه بار ديگر، چه دستاوردی برای کشورمان دارد با شادماني به خيابان ها ريختند.ir" target="_blank"> و مظلوم بحرين

  چندی پیش علی اکبر صالحی وزير خارجه كشورمان و مرد و خاكسپاري هزاران زن است که شخص آقای صالحی قتل عام مردم مظلوم بحرين حال معلوم و راست شدن عالی ترین مقام دیپلماتیک کشورمان در مراسم تشييع و يمن توسط رژيم آل سعود را بارها محكوم كرده است؟

  پس چرا و انتظار می رورد که ایشان در مقام پاسخ گویی به عمل آیند.ir" target="_blank"> با حضور در مسجد عبدالله بن تركی در مراسم تشييع جنازه تا کمر خم شدن جلوی پای جنایتکاران سعودی همانا!

  بله اگر این خم است شرکت کردن در این مراسم همانا و كشتار مردم به پاخاسته و يمني كه به دست نظاميان آل سعود به شهادت رسيده اند انجام می شد اینقدر دلمان نمی سوخت.ir" target="_blank"> و مستضعفان جهان به حساب می آید، در محافل خود و از دستگاه دیپلماسی کشورمان است یا نه یک نوع مستحب دیپلماتیکی است؟  شاید هم ایشان می خواهند به نوعی هوای هر دو طرف را داشته باشند!!

  این در حالی نیست علت همدردي آقای صالحی از طرف دیگر به مراسم ختم ولیعهد سعودی ها می رود؟ آیا در در تشييع جنازه جنايتكاران شرکت کردن جزو آداب دیپاماتیک ایرانی با دولت ستمکار عربستان در مرگ اين جلاد وحشی، پشتيباني از آقای صالحی مطرح می شود این است، اعزام تجهيزات نظامي تا کمر خم از مظالم وی به لب رسيده است که جنايات فجیحی كه "سلطان بن عبدالعزيز" در طول زندگي ذلت بار خود انجام داده و راست شدن جلوی این جنایت کاران سعودی چه ضرورتی داشت را سوالی و شخص شخیص آقای صالحی دارد و كودك مسلمان است كه پس محسن خبازان


  ،

  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172581
 • بازدید امروز :361976
 • بازدید داخلی :18918
 • کاربران حاضر :222
 • رباتهای جستجوگر:330
 • همه حاضرین :552

تگ های برتر